امضاء یک دادخواست

اول از همه، متشکریم از حمایت شما. ما وبسایت دادخواه را طوری تنظیم کرده‌ایم که امضاء یک دادخواست کمتر از یک دقیقه وقت می‌گیرد. اما هر امضاء می‌تواند به نوبه خود در ایجاد تغییر مثبت نقش داشته باشد.

امضاء یک دادخواست ساده است. اگر با کمپیوتر وارد وبسایت دادخواه می‌شود، دادخواست خود را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید. سپس مراحل زیر  را طی کنید:‌

۱- دادخواست از چهار قسمت اصلی تشکیل شده است: اول: پیشینه موضوع که به حامی مسئله را توضیح می‌دهد. دوم: اصل متن دادخواست که به مسئولان و مقامات مربوطه تسلیم خواهد شد (قسمت خاکستری) سوم: گزارش پیشرفت که توسط ثبت‌کننده دادخواست ارائه می‌شود و چهارم: قسمت امضاء‌که در ستون سمت چپ قرار گرفته. توصیه می‌شود پیشینه و متن دادخواست را قبل از امضاء بخوانید.

۲- قسمت امضاء‌ چهار بخش دارد: نام کامل، ایمیل که الزامی است و شهر و کشور و دلیل امضاء که اختیاری است. پس از پر کردن این قسمت‌ها دکمه امضاء را فشار دهید. پس از تکمیل این بخش شما به صفحه جدیدی وارد می‌شود که اعلام می‌کند امضاء شما ثبت شده.

۳- سیستم دادخواه با استفاده از نام و ایمیل شما برای شما یک حساب کاربری نیز می‌سازد که همزمان با امضاء وارد آن می‌شود. اگر بعد از امضاء به منوی وبسایت نگاه کنید نام کاربری خود را خواهید دید. اکنون شما می‌توانید با کلیک روی منو و انتخاب گزینه «تنظیمات پروفایل» در صورت تمایل اطلاعات بیشتری، از جمله یک تصویر اضافه کنید. پس از این اگر بخواهید دادخواست دیگری را امضاء کنید، نیازی به نام و ایمیل نیست. فقط با فشردن دکمه امضاء روی هر دادخواستی می‌توانید آن را امضا کنید.

اگر با موبایل صفحه دادخواست را باز می‌کنید به یاد داشته باشید که دکمه امضاء پس از آن‌که بخشی ازمتن را مرور می‌کنید،‌ پایین صفحه به رنگ آبی تیره ظاهر می‌شود. باقی مراحل امضاء همان است که در بالا گفته شده است.

 

تغییر گذرواژه

سیستم دادخواه به طور اتوماتیک برای شما یک حساب کاربری ایجاد می‌کند و یک رمز عبور نیز تعیین می‌کند. برای تغییر رمز عبور به این شکل عمل کنید:

۱- از حساب کاربری خود خارج شوید

۲- روی دکمه آبی‌رنگ ورود کاربر کلیک کنید. این کار پنجره زیر را باز خواهد کرد.

۳- روی عبارت «گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟» کلیک کنید و این پنجره باز خواهد شد.

۴- ایمیل یا نام کاربری خود را وارد، و سپس و روی دکمه «ارسال لینک بازیابی گذرواژه» کلیک کنید.

۵- وارد ایمیل خود شوید و ظرف حداکثر پنج دقیقه لینک بازیابی گذرواژه را دریافت خواهید کرد. اگر این ایمیل را ندیدید، حتما فولدر اسپم (SPAM) یا جنک (JUNK) خود را ببینید.

۶- روی لینک بازیابی کلیک کنید و مراحل آن را دنبال کنید.

پس از آن‌که گذرواژه جدیدی انتخاب کردید، حالا می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید و همیشه از همین حساب خود دادخواست‌هایی را که علاقه‌مند آن هستید، امضا کنید.

به یاد داشته باشید که هیچ وقت دو بار یک دادخواست را امضاء نکنید. این کار منصفانه و صادقانه نیست و از آن‌جا که سیستم دادخواه آی‌پی‌ آدرس‌ها را ثبت می‌کند، امضاء دوم معمولا به عنوان امضاء مشکوک شناسایی می‌شود و ممکن است حذف شود.

همچنین لطفا در هنگام درج دلیل یا نظر از سخنان توهین‌آمیز یا نفرت‌پراکنی خودداری کنید. ما در نبشت به کار منصفانه و عاری از هرگونه رفتارهای نادرست متعهد هستیم و نظرات نژادپرستانه و نفرت‌پراکنی مغایر با اهداف ماست.